Mariusz Galant

Jak już wiecie nazywam się Mariusz Galant chodzę do klasy 1m.Lubie chodzić do szkoły uczę się w miarę dobrze. Bardzo lubię informatykę, język polski i muzykę mam dużo przyjaciół .Bardzo lubię chodzić na basen w Polkowicach jest tam bardzo świetnie jak wracam ze szkoły jem obiad później odrabiam lekcje a na końcu bawię się z moim małym bratem a później idę spać. Rano budzi mnie mama jem śniadanie i idę na przestanek. Przyjeżdża autobus i jadę do szkoły. Najbardziej z nauczycieli lubię panią. Janinę Robak i Henryka Korniłowicza. Moim ulubionym zwierzęciem jest pies i kot. Najlepszym moim kolegą jest Wojtek Murias. Moje najlepsze jedzenie to spagetti i pizza. Lubię jeździć do babci wcześnie rano.

Powrót do strony klasowej