To moje zdjęcie Nazywam się Joanna Rybak. Jestem uczennicą klasy 2b. Moim wychowawcą jest pani Aldona Bogucka-Skowronek. Uczy mnie matematyki. W klasie jest dwanaście dziewczyn i trzynaście chłopaków. Moją najlepszą koleżanką z klasy jest Żaneta Ho. Jak widzicie, mam kasztanowe włosy, a oczy piwne. Bardzo lubię ubierać się na sportowo. Lubię grać w piłkę nożną,piłkę ręczną i hokeja. Z przedmiotów szkolnych lubię wf., język niemiecki, matematykę i trochę informatykę, ale nie lubię chodzić do szkoły. Mam dużo kolegów i koleżanek, z którymi gram w piłkę nożną. Moją najlepszą przyjaciółką jest Justyna Adamczyk. Ona jest miła i koleżeńska. Myślę, że też jestem koleżeńska, miła i sympatyczna. Chyba  warto się ze mną kolegować.

Powrót do strony klasowej