Dragon ball jest najlepszą mangą na swiecie stworzoną przez Japończyków. Jest to rodzaj bajki, w której ludzie są prawie tak realni jak w filmie. Oczywiście nie wszystkie detale można oddać w bajce, ale wychodzi to autorowi, Torijamie, naprawdę dobrze. Zostały nakręcone 4 sagi. Glównym bohaterem jest Songo, super wojownik, który pochodzi z planety Vegeta. Razem z Szatanem Serduszko, synami Songokhanem i Songotenem, księciem super wojowników Vegetą [strasznie zarozumiały facet], bronią zimę przed złem.

Fabuła może nie jest najlepsza, ale animacje, zdjęcia oraz postacie są genialnie narysowane, zresztą zobaczcie Sami.

Oto Songo i jego odwieczny rywal Vegetta, również jako Super Sayan w poziomie drugim.

A oto najlepsze strony o Dragon ballu:

www.piccolo.obywatel.pl

www.dragonball.gery.pl

A teraz moja ulubiona strona, na której znajdziecie najlepsze gry.

www.dbg.pl