Cześć Wam!!!
Na początku chciałabym Wam podziękować za to, że odwiedzacie moją stronę.
Mam nadzieję, że nie będziecie rozczarowani !

Nazywam się Agnieszka Śladewska. Urodziłam się w 1987 roku w Lubinie. Mieszkam w małej miejscowości o nazwie Polkowice. Jestem trochę zwariowaną i bardzo towarzyską dziewczyną. Interesuję się sportem, dobrą muzyką, a od wakacji 2001 - także żeglowaniem. Uwielbiam czytać książki i zajmować się zwierzętami. Moje hobby to zbieranie pocztówek, jazda na rowerze i bieganie. Moimi najlepszymi przyjaciółkami są Dominika Borodacz i Iza Kozak. Mam dwoje rodzeństwa: siostrę Asię i brata Adama. Od września 2000 roku chodzę do Gimnazjum nr 1 w Polkowicach. Bałam się, że trafię do klasy, w której nie będę nikogo znała, ale już po rozpoczęciu roku moje obawy zniknęły. Okazało się, że połowa osób, to znajomi z dawnej szkoły.

To tyle o moim dotychczasowym życiu. Poniżej jest kilka moich ulubionych fotografii.
Tylko nie śmiejcie się zbyt głośno.
Dzięki za uwagę !!!

To zdjęcie wykonano na jednym z osiedli w PolkowicachOd lewej - ja, Dominika B. i Gosia T.
To zdjęcie wykonano na zimowisku w Szklarskiej Porębie.

To ja i moje dwie najlepsze przyjaciółki.

Kiedy rodzice robili mi to zdjęcie, miałam zaledwie roczek.

Teraz jest już starsza.
To moja kochana siostrzyczka, kiedy miała 3 lub 4 latka.

Na tym zdjęciu mam 1,5 albo 2 lata.

Zdjęcie zrobiono w Lesznie, w 1992 r. To moi ukochani rodzice. Mój braciszek.