To moje zdjęcie w czasie lekcji informatyki Jestem uczniem Gimnazjum nr 1 w Polkowicach, chodzę do klasy I a. Moją wychowawczynią jest pani Halina Wojcieszak, która uczy języka polskiego. Cała nasza klasa jest humanistyczna. Moimi ulubionymi przedmiotami są: matematyka i historia. Najbardziej poza szkołą lubię jeździć na rowerze oraz czytać książki przygodowe i fantastyczne. W gimnazjum spotkałem i poznałem wielu nowych kolegów. Wymienię tylko tych, z którymi chodzę do klasy. Są to Oskar (Osa), Kamil (Smoła)Mariusz i Jacek zwany krakersikiem.  Bardzo polubiłem całą moją nową klasę. Jeśli chodzi o moich rodziców, to tata jest górnikiem, a mama pielęgniarką. Mam tylko jedną siostrę, która ma dopiero dwa lata. Moimi zainteresowaniami, oprócz książek, jest jeszcze film i sport. Mam również psa z rasy jamników o imieniu "Długi".

Powrót do strony klasowej