Kamila Kuliszko

To ja w czasie lekcji u Pana Królikowskiego-Kamila-Kirara Jestem uczennicą klasy Ia, pod wychowawstwem Pani Haliny Wojcieszak, w Gimnazjum nr 1 w Polkowicach. Uwielbiam psy: mam Bernardyna, ważącego 68 kg. Największą sympatią darzę Anetę Olszewską, która chodzi do tej samej klasy co ja. Uprawiam sporty: tenis ziemny i jazdę konną, a w wolnym czasie gram w piłkę nożną. Uwielbiam także czytać książki i słuchać muzyki: najlepszą książką, jaką przeczytałam jest "Hera moja miłość". Moimi ulubionymi przedmiotami są: język polski, biologia i matematyka. Nie przepadam za  lekkoatletyką. Mam 165 cm wzrostu, więc koszykówka jest dla mnie katorgą. Mogłabym grać Kopciuszka w przedstawieniu szkolnym, ponieważ mam stopę rozmiaru 36. W przyszłości chciałabym być dziennikarką.
Uważam, że Unia Europejska daje wiele możliwości nam - młodym Polakom.

Powrót do strony klasowej