Cześć! Nazywam się Krzysztof Kozłowski i mam 14 lat. Chodzę do Gimnazjum nr 1 w Polkowicach do klasy 2a. Jak większość uczniów nie przepadam za szkołą dlatego, że ... (ocenzurowano). Uczę się dobrze. Najchętniej chodzę na: matematykę, geografię, chemię, historię i informatykę. Bardzo lubię swoją klasę i dobrze się w niej czuję. Moim najlepszym przyjacielem jest Kacper.
Urodziłem się 11 listopada 1987 r. Mój ojciec ma na imię Jurek, a mama - Urszula. Mam 10-letnią siostrę, Natalię. Chodziłem do Przedszkola nr 4 w Polkowicach, później do Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach. W dzieciństwie bardzo lubiłem zwierzęta i urządzenia elektryczne (zostało mi to do dziś). Moimi pierwszymi zwierzętami były papużki faliste, później miałem rybki i chomiki.
Moim hobby jest podróżowanie po różnych krajach. Byłem już w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Danii, Hiszpanii, Francji, San Marino, Maroko, Czechach, Chorwcji i we Włoszech (zdjęcie obok zostało zrobione w Hiszpanii). Zbieram także najmniejsze nominały monet zagranicznych. Hoduję zwierzęta.

Dziękuje za odwiedziny.

Coś o mnie (kliknij obok)

Kliknij powyżej, aby powrócić do strony klasowej