Teraz cos o Gimnazjum nr1

Gimnazjum nr 1 w Polkowicach to szkoła do której obecnie uczęszczam. Gimnazjum nr 1 w Polkowicach to: 746 uczniów w 29 oddziałach, 8 klas I, 11 klas II i 10 klas III, kadra pedagogogicza to: dyrektor, 2 wicedyrektorów, 68 nauczycieli, pedagog szkolny, psycholog, 2 bibliotekarzy i 4 wychowawców świetlicy (zdjęcie), 33 gabinety przedmiotowe, dwie sale gimnastyczne i dwie siłownie, dwie sale komputerowe z dostępem do Internetu, biblioteka i czytelnia z możliwością przeglądania zbiorów medialnych, z dostępem do Internetu.
Gimnazjum nr 1 w Polkowicach to także: rozwijanie zainteresowań humanistycznych (dziennikarskich i teatralnych), przyrodniczych, sportowych, informatycznych i z przedmiotów ścisłych w specjalnie utworzonych klasach, możliwość nauki 3 języków obcych, 4 godziny wychowania fizycznego w tygodniu, zajęcia gimnastyki korekcyjnej na basenie.
Rozmiar: 13202 bajtów